Veľký dom – v objekte sa na poschodí nachádzajú izby 3, 4 a 4 lôžkové, spoločná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Na prízemí sa nachádza 3-lôžkový apartmán s vlastnou kúpeľňou. Spoločné priestory tu tvoria veľká spoločenská miestnosť s TV, satelitom a krbom. Spoločenská miestnosť je priamo prepojená s kuchyňou, v ktorej sa nachádza chladnička a mrazničkou, plynový sporák, mikrovlnka a je plne zariadená na zabezpečenie vlastného stravovania. Súčasťou prízemia je tiež kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Z kuchyne sa dá vyjsť na veľkú terasu s posedením. V celom objekte je možnosť bezproblémového pripojenia na internet cez Wi-Fi.

Malý dom – nachádzajú sa tu dve izby 3 a 4 lôžkové. Na prízemí je spoločenská miestnosť s rozťahovacím gaučom, TV so satelitom a malá kuchynka (chladnička, dvojplatnička a všetky kuchynské potreby). Takisto sa tu nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.

Pri objektoch sa nachádza veľká záhrada, ohnisko a možnosťou posedenia a grilovania. Priamo pri objektoch je možné bezplatne parkovať.

Ďalšie služby: práčovňa, masáže priamo v objekte, sprievodcovské služby po okolí